top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Elio Endirekt Led Duvar Aplik 45*32cm
Stok kodu: VXL-092
Orijinal fiyat
₺27.000,00
İndirimli fiyat
₺22.950,00
Adet
Teknik Özellikler
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Salon, Oda, Ofis, Koridor |
| Aydınlatma Alanı Max. | 2 m2 |
| Ebat | 30x10 cm |
| Işık Yönü | Endirekt Işık |
| Güç | 6 Watt |
| Lumen | 480 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Henüz Değerlendirme YokFikirlerinizi paylaşın.
İlk değerlendirmeyi siz yazın.
Benzer Ürünler
bottom of page
















































