🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Lightbeam Led Duvar Aplik 50 Cm
₺11.835,00
₺10.059,75
Lightbeam Led Duvar Aplik, çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren led duvar apliktir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; Oturma odası, yatak odası, koridor veya çalışma alanları gibi geniş bir aydınlatma yelpazesine sahipr.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Oda,Ofis,Salon,Koridor |
| Aydınlatma Alanı Max. | 5 m2 |
| Ebat | 50 cm |
| Işık Yönü | Endirekt ışık |
| Profil Ölçüsü | 500mm |
| Güç | 18w |
| Lumen | 1440 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |














































