top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Modern Plafonyer Led Avize Scaro 40*40cm
Stok kodu: VXP00076
Orijinal fiyat
₺22.500,00
İndirimli fiyat
₺19.125,00
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Oda, Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 8 m2 |
| Ebat | 40x40 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | H:7 Profil |
| Güç | 30 Watt |
| Lumen | 2400 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Henüz Değerlendirme YokFikirlerinizi paylaşın.
İlk değerlendirmeyi siz yazın.
Benzer Ürünler
bottom of page














































