🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Gentle Seul 120 Cm
₺20.000,00
₺17.000,00
Modern ve Minimalist Gentle Seul 120 Cm, fütüristik hatları ve göz alıcı geometrik tasarımıyla yemek masası, salon, mutfak adası ve modern ofis alanlarına benzersiz bir estetik katıyor. Doğrusal metal gövdeyi estetik iki yarım daire (U-şekilli) kıvrımla birleştiren bu yeni nesil tasarım avize, 360 derece homojen ışık yayan esnek LED teknolojisi sayesinde karanlık nokta bırakmadan mekanı sıcak ve davetkar bir ambiyansla aydınlatıyor.
Şık mimari projeler, lüks iç mekan tasarımları ve modern salon dekorasyonları için ideal bir odak noktası olan minimalist sarkıt armatür, yüksek enerji tasarruflu entegre LED yapısıyla hem doğa dostu hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.
Siz de yaşam alanlarınızda sıradan aydınlatmaların dışına çıkmak, yemek odanızda veya antrenizde lüks bir galeri havası yaratmak istiyorsanız, kaliteden ödün vermeyen bu tasarım LED avize modelini tercih ederek dekorasyonunuzda modern aydınlatma trendlerini hemen yakalayabilirsiniz.
Adet
Teknik Özellikler
| Teknik Özellik | Açıklama |
| Ürün Grubu | Gentle Seul Sarkıt Avize |
| Ebat / Boyut | Genişlik 120 Cm - Yükseklik 90 Cm |
| Silikon Ölçüsü | Ø 25 mm |
| Güç (Watt) | 40 Watt |
| Işık Akısı (Lümen) | 2500 lm |
| Enerji Verimliliği | A+ |
| Işık Yönü | 360 Derece Homojen |
| Kullanım Yeri | Yemek Odası, Mutfak Adası Üstü, Salon, Ofis |
| Aydınlatma Alanı | Maksimum 10 m² |
| LED Tipi | Sabit Voltaj 24VDC |
| Güç Kaynağı (Sürücü) | Mean Well / Union |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V / 50-60Hz |
| DIM Özelliği | Yok (-) |
Teslimat ve Üretim Süreci
Sipariş ve Üretim Süreci
Siparişleriniz, onaylandıktan sonra özenle üretim sürecine alınır. Ürünlerimiz ortalama 15 gün içerisinde hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.
Kargo ve Teslimat
Tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize güvenli şekilde gönderilir.
Garanti
Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Üretim ve malzeme kaynaklı tüm sorunlarda destek sağlanmaktadır.
Montaj Kılavuzu ve Aparatları ürünlerimizle beraber gelmektedir.










































