top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Wecus Led Duvar Aplik 85 Cm
Stok kodu: VXA00058
Orijinal fiyat
₺22.469,00
İndirimli fiyat
₺19.098,65
Wecus Led Duvar Aplik, Çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren bir LED apliktir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister odanızda ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Salon, Oda, Ofis, Koridor |
| Aydınlatma Alanı Max. | 8 m2 |
| Ebat | 85x75 cm |
| Işık Yönü | Endirekt Işık |
| Güç | 30 Watt |
| Lumen | 2400 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Benzer Ürünler
bottom of page












































