🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Plafonia Tavan Plafonyer Led Avize 35 Cm
₺12.062,00
₺10.252,70
Plafonia Tavan Plafonyer Led Avize, Modern ve minimal tasarımıyla öne çıkar. Yaşam alanlarında homojen ve konforlu bir aydınlatma sunmak üzere tasarlanmıştır. 35 cm çapındaki kompakt formu sayesinde salon, yatak odası, antre, koridor ve mutfak gibi farklı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Entegre LED aydınlatma sistemi enerji tasarrufu sağlarken uzun ömürlü performans sunar ve mekâna dengeli, göz yormayan bir ışık yayılımı sağlar. Sade ve şık gövde tasarımı modern, çağdaş ve minimalist dekorasyon stilleriyle uyumlu olup hem konut hem de ticari alanlarda estetik ve fonksiyonel bir çözüm oluşturur.
Tavana sıfır montaj yapısı sayesinde düşük tavanlı alanlarda da ideal kullanım imkânı sunar ve mekânda temiz, bütüncül bir görünüm elde edilmesini sağlar.
Adet
Teknik Özellikler
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Oda, Koridor, Mutfak |
| Aydınlatma Alanı Max. | 5m2 |
| Ebat | Ø35 cm |
| Işık Yönü | İçe-Dışa Işık |
| Profil Ölçüsü | 62x16 mm |
| Güç | 20 Watt |
| Lumen | 1584 lm |
| LED Tipi | Sabit Voltaj 24VDC |
| Güç Kaynağı | Mean Well/Union Power Supply |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Kumanda Kontrollü |










































