🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Obluqe II Plafonyer Led Avize 85 x 85 Cm
₺28.758,00
₺24.444,30
Obluqe II Plafonyer Led Avize, Çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren sarkıt bir LED plafonyerdir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister yemek masası üzerinde ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Oda, Salon, Ofis, Mutfak |
| Aydınlatma Alanı Max. | 18 m2 |
| Ebat | 60x60-(40x40) cm |
| Işık Yönü | İçe ışık |
| Profil Ölçüsü | 22 x 20mm |
| Güç | 72 Watt |
| Lumen | 5760lm |
| LED Tipi | Sabit Voltaj 24VDC |
| Güç Kaynağı | Mean Well/Union Power Supply |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Kumanda Kontrollü |














































