🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Jazz Led Duvar Aplik 110 Cm
₺20.240,00
₺17.204,00
Jazz Led Duvar Aplik, çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren led duvar apliktir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; Oturma odası, yatak odası, koridor veya çalışma alanları gibi geniş bir aydınlatma yelpazesine sahipr.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Bu çok yönlü aydınlatma armatürü ofisler, evler, projeler ve villalar için mükemmeldir, enerji tasarruflu ve çevre dostu aydınlatma sağlar.
Yenilikçi tasarımı sayesinde ışık her noktaya eşit şekilde dağıtılır ve bu da onu herhangi bir oda veya alan için mükemmel hale getirir.
Hızlı teslimat garantisiyle müşterilerimize en kısa sürede ürüne sahip olma imkanı sunuyoruz
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Salon, Koridor, Oda |
| Aydınlatma Alanı Max. | 17 m2 |
| Ebat | 110cm |
| Işık Yönü | Görseldeki Gibi |
| Profil Ölçüsü | Ø13mm |
| Güç | 17 Watt |
| Lumen | 1344 lm |
| LED Tipi | Sabit Voltaj 24VDC |
| Güç Kaynağı | Mean Well/Union Power Supply |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Kumanda Kontrollü |












































