top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Gentle Sarkıt Led Avize 120 Cm
Stok kodu: VXS00022
Orijinal fiyat
₺35.641,00
İndirimli fiyat
₺30.294,85
Gentle Sarkıt Led Avize 120 Cm, modern ve akıcı formu ile yaşam alanlarına estetik bir karakter kazandırırken silikon ve örgü difüzörlü LED ışık kaynağı sayesinde homojen ve göz yormayan bir aydınlatma sunar; uzun ömürlü LED teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sağlarken kumanda kontrollü dimmer özelliği sayesinde ışık seviyesini ihtiyaca göre ayarlama imkânı sunar ve farklı ambiyans senaryolarına kolayca uyum sağlar; CE, CB ve RoHS standartlarına uygun olarak üretilmiş olup güvenli ve sürdürülebilir kullanım vadeder; yemek odası, mutfak ada tezgâhı, salon, ofis ve modern ticari mekânlarda dekoratif ve fonksiyonel aydınlatma çözümü olarak tercih edilebilir.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Kullanım Yeri | Yemek Odası, Ada Üstü |
| Aydınlatma Alanı Max. | 10 m2 |
| Ebat | 120cm |
| Işık Yönü | Görseldeki Gibi |
| Profil Ölçüsü | Ø25mm |
| Güç | 39 Watt |
| Lumen | 3136 lm |
| LED Tipi | Sabit Voltaj 24VDC |
| Güç Kaynağı | Mean Well/Union Power Supply |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Kumanda Kontrollü |
Benzer Ürünler
bottom of page














































