top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Snake Led Duvar Aplik 120 Cm
Stok kodu: VXA00001
Orijinal fiyat
₺15.258,00
İndirimli fiyat
₺12.969,30
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Oda,Yemek Odası,Salon |
| Aydınlatma Alanı Max. | 11 m2 |
| Ebat | 120x30 cm |
| Işık Yönü | Yukarı ışık |
| Profil Ölçüsü | 20x10 mm |
| Güç | 43Watt |
| Lumen | 3456 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Benzer Ürünler
bottom of page








































