🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Sense Masa Lambası
₺9.015,00
₺7.662,75
Sense Modern Masa Lambası, çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren bir masa lambasıdır.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; Okuma köşelerinde kitap okuma lambası olarak, Koltuk yanında dekoratif aydınlatma amacıyla, Ortam aydınlatmasına ek olarak dekoratif ışık sağlamak için yemek odası, çalışma odası, yatak odası ve ofis gibi geniş bir kullanım alanlarına sahiptir.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Masa Lambası |
| Kullanım Yeri | Oda,Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 4m2 |
| Ebat | 50cm |
| Işık Yönü | Yan Işık |
| Profil Ölçüsü | Ø16 mm |
| Güç | 18Watt |
| Lumen | 1440lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |












































