🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Sarkıt Led Avize Sumatra Dikdörtgen 110 x 25 Cm
₺35.089,00
₺29.825,65
Sarkıt Led Avize Sumatra, çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren sarkıt bir LED avizedir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; salonlar, oturma odaları, çocuk odaları, mutfaklar, işletmeler ve ofisler gibi geniş aydınlatma yelpazesine sahiptir.
100 Cm Ayarlanabilir Sarkıt Yüksekliği mevcuttur.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Kullanım Yeri | Oda, Salon, Ada Üstü |
| Aydınlatma Alanı (Max.) | 22 m² |
| Ebat | 110x25 cm - 90x20 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | 22x20 mm |
| Güç | 88 Watt |
| Lumen | 7056 lm |
| LED Tipi | Sabit Voltaj (24V DC) |
| Güç Kaynağı | Mean Well / Union Power Supply |
| Çalışma Voltajı | AC 110-220V / 50-60Hz |
| DIM Özelliği | Kumanda Kontrollü (+/-) |










































