🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Polyp Sarkıt Lamba 100 Cm
₺26.902,00
₺22.866,70
Polyp Sarkıt Lamba, Çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren sarkıt bir LED avizedir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Tavandan Aşağı 70 Cm Sarkar
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister yemek masası üzerinde ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Yemek Masası Üzerinde: Şık bir yemek odası için ideal bir seçimdir.
Oturma Odasında: Modern ve şık bir aydınlatma çözümü sunar.
Ofislerde: Hem fonksiyonel hem de estetik açıdan hoş bir aydınlatma sağlar.
Yatak Odası: Zarif bir aydınlatma ile rahat bir atmosfer oluşturur.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Kullanım Yeri | Yemek Odası, Ofis, Ada Üstü |
| Aydınlatma Alanı Max. | 10 m2 |
| Ebat | 100 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Bardak Ölçüsü | Ø10-6 cm |
| Güç | 40 Watt |
| Lumen | 3200 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
















































