🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Inline Sarkıt Lineer Led Avize
₺24.000,00
₺20.400,00
Inline Sarkıt Lineer Led Avize, Çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren sarkıt bir LED avizedir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister yemek masası üzerinde ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur.
100 Cm Ayarlanabilir Sarkıt Yüksekliği mevcuttur.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Kullanım Yeri | Yemek Masası, Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 18 m2 |
| Ebat | 4*100 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | 22x20 mm |
| Güç | 72 Watt |
| Lumen | 5760 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |














































