top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Vortex Linear Sarkıt Led Avize 100 Cm
Stok kodu: VXS00145
Orijinal fiyat
₺17.000,00
İndirimli fiyat
₺14.450,00
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Kullanım Yeri | Yemek Odası, Ada Üstü |
| Aydınlatma Alanı Max. | 12 m2 |
| Ebat | 100 cm |
| Işık Yönü | İçe ışık |
| Profil Ölçüsü | 24x7mm |
| Güç | 47Watt |
| Lumen | 3744lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Henüz Değerlendirme YokFikirlerinizi paylaşın.
İlk değerlendirmeyi siz yazın.
Benzer Ürünler
bottom of page






































