top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Nuvora Ahşap Sarkıt Led Avize 95*15cm
Stok kodu: VXS00109A
Orijinal fiyat
₺32.000,00
İndirimli fiyat
₺27.200,00
Adet
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Sarkıt Led Avize |
| Kullanım Yeri | Salon, Oda, Ada, Yemek Masası Üstü |
| Aydınlatma Alanı (Max.) | 9 m² |
| Ebat | Ø95 x 14 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Güç | 36 Watt |
| Lumen | 2880 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V / 50–60 Hz |
| DIM Özelliği | Yoktur |
Teslimat ve Üretim Süreci
Sipariş ve Üretim Süreci
Siparişleriniz, onaylandıktan sonra özenle üretim sürecine alınır. Ürünlerimiz ortalama 1 hafta içerisinde hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.
Kargo ve Teslimat
Tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize güvenli şekilde gönderilir.
Garanti
Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Üretim ve malzeme kaynaklı tüm sorunlarda destek sağlanmaktadır.
Henüz Değerlendirme YokFikirlerinizi paylaşın.
İlk değerlendirmeyi siz yazın.
Benzer Ürünler
bottom of page








































