🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Cutring Plafonyer Lamba
₺15.500,00
₺13.175,00
Cutring Plafonyer Lamba, çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren tavan aydınlatmasıdır.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister yemek masası üzerinde ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler 40 Cm
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Ofis, Oda, Koridor |
| Aydınlatma Alanı Max. | 6 m2 |
| Ebat | Ø40 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | H:10 Profil |
| Güç | 23 Watt |
| Lumen | 1840 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Teknik Özellikler 60 Cm
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Oda, Koridor, Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 8 m2 |
| Ebat | Ø60 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | H:10 Profil |
| Güç | 30 Watt |
| Lumen | 2400 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Teknik Özellikler 80 Cm
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Plafonyer |
| Kullanım Yeri | Oda, Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 9 m2 |
| Ebat | Ø80 cm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Profil Ölçüsü | H:10 Profil |
| Güç | 36 Watt |
| Lumen | 2880 lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |














































