🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Cord Plex Sarkıt Led Avize 120 Cm
₺16.000,00
₺13.600,00
Cord Plex Sarkıt Led Avize, Çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmiş, minimal çizgilerle zarafeti birleştiren sarkıt bir LED avizedir.
Homojen LED aydınlatması, göz yormayan doğal bir ışık yayarak her alanda dengeli bir parlaklık sağlar.
Enerji tasarruflu LED teknolojisi, düşük tüketimle maksimum performans sunar.
Dekoratif formu, modern iç mekânlara şıklık katar; ister yemek masası üzerinde ister oturma alanlarında etkileyici bir odak noktası oluşturur.
100 Cm Ayarlanabilir Sarkıt Yüksekliği mevcuttur.
Tüm Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
CE, CB ve RoHS standartlarına uyumludur.
LED teknolojisinden aldığı enerji tasarrufu gücü sayesinde, günlük 8 saatlik normal kullanımda 10 yıldan uzun kullanım ömrüyle hayatınızı ve bütçenizi aydınlatır.
Adet
Teknik Özellikler
| Özellik | Detay |
| Ürün Grubu | Sarkıt |
| Enerji Verimi | A+ |
| Güç (Watt) | 35 Watt |
| Işık Akısı (Lumen) | 2800 lm |
| Işık Yönü | Aşağı Işık |
| Kullanım Yeri | Yemek Odası, Ofis, Ada Üstü |
| Aydınlatma Alanı | Maksimum 9 m² |
| Ebat | 120 cm |
| Bardak Ölçüsü | Ø10 cm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V / 50-60Hz |
| DIM Özelliği | Yok (Dimmable değildir) |
Teslimat ve Üretim Süreci
Sipariş ve Üretim Süreci
Siparişleriniz, onaylandıktan sonra özenle üretim sürecine alınır. Ürünlerimiz ortalama 1 hafta içerisinde hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.
Kargo ve Teslimat
Tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize güvenli şekilde gönderilir.
Garanti
Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Üretim ve malzeme kaynaklı tüm sorunlarda destek sağlanmaktadır.
















































