top of page
🎁 Mutluluk veren indirim: Tüm ürünlerde %15 OFF!
Clips Çift Yön Led Duvar Aplik
Stok kodu: VXA00032
Orijinal fiyat
₺8.600,00
İndirimli fiyat
₺7.310,00
Adet
Teknik Özellikler
| Enerji Verimi | A+ |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Kullanım Yeri | Salon,Oda,Ofis |
| Aydınlatma Alanı Max. | 9 m2 |
| Ebat | Ø35 cm |
| Işık Yönü | İçe-Dışa Işık |
| Profil Ölçüsü | 22x20mm |
| Güç | 36 Watt |
| Lumen | 2880lm |
| LED Tipi | Sabit Akım |
| Güç Kaynağı | Elektronik LED Driver |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/ 50-60Hz |
| DIM Özelliği+(- | Yoktur |
Teslimat ve Üretim Süreci
Benzer Ürünler
bottom of page








































